2307
Tehnik
SA Tallinna Kultuurikatel
Tehnik

Tööülesanded

  • Kultuurikatlas toimuvate sündmuste tehniline teenindamine
  • Kultuurikatlas toimuvate sündmuste korraldamisega seotud tehnilise produktsiooni väljatöötamine ja tehniliste küsimuste lahendamine
  • Tehnika korrashoid, arvepidamine töövahendite üle ja tööohutuse tagamine
  • Sündmuste üldine tehniline ülesehitus (lava, mööbel)
  • Valvetehniku töö vastavalt graafikule

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Hea eesti keele oskus, lisaks inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Hea suhtlemisoskus ja võime töötada meeskonnas
  • Oskus planeerida oma tööd, määratleda prioriteete ja kasutada aega efektiivselt
  • Süsteemsus ja kohusetundlikkus
  • Soov õppida ja areneda pidevalt muutuvas tehnikamaailmas
  • Hea pingetaluvus

Kasuks tuleb

  • Eelnev kogemus heli-, valgus- ja/või videotehnilise teenindamise alal
  • Avatus ja positiivne ellusuhtumine
  • Riggingu kogemus

Pakume

  • Võimalus töötada unikaalses sündmuskeskuses
  • Mitmekülgne ja huvitav töö
  • Paindlik tööaeg
  • Toetav meeskond ja meeldiv töökeskkond
  • Võimalus täiendada end heli-, valguse- ja videotehnilise spetsiifika alal
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: kokkuleppel

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Kursi 3

Tööaeg

  • Täistööaeg vahetustega

Oskused

 Tehniline taiplikkus õppimisvõime Arvuti kasutamine meeskonnatöö Suhtlemisoskus Pingetaluvus MS office

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Annika Sutt
+37256201115
Kultuurikatel on universaalne sündmus- ja loomekeskus Tallinna südalinnas. Siin toimuvad mitmesugused kontserdid, näitused, festivalid, konverentsid, seminarid, galaüritused, messid jne.

Kultuurikatel on koduks ka reklaami-, digi- ja teistele loovagentuuridele ning loomemajanduse arenduskeskustele.

Kultuurikatlas töötame kõik üheskoos selle nimel, et igast kliendisündmusest saaks ELAMUS!

Ettevõtte kodulehthttp://www.kultuurikatel.ee