2062
KASUTATUD KAUBIKUTE- JA VEOKITE OSTU-MÜÜGISPETSIALIST
Veho Baltics OÜ
KASUTATUD KAUBIKUTE- JA VEOKITE OSTU-MÜÜGISPETSIALIST
Veho Baltics OÜ
KASUTATUD KAUBIKUTE- JA VEOKITE OSTU-MÜÜGISPETSIALIST
Veho Baltics OÜ

KASUTATUD KAUBIKUTE- JA VEOKITE OSTU-MÜÜGISPETSIALISTVeho Baltics OÜ

Sinu peamiseks kohustusteks on klientides huvi tekitamine Maardu esinduses müüdavate sõidukite vastu. Kliendi vajaduste välja selgitamine ning sellest lähtuvalt sobiva tarbesõiduki (kaubik/veok) sisse ostmine ning kliendile müümine. Sa teostad müügi ettevalmistust, hoides head kliendikontakti ning teed müügipakkumisi. Teed aktiivest müügitööd läbi klientide professionaalse nõustamise. Tagad, et müügi lõpptulemusena klient jääb sõiduki ja teenindusega väga rahule.

Oled sobiv kandidaat, kui tunned suurt huvi autode vastu ning kliendisuhtlus, kliendisoovide täitmine ning rahulolu motiveerib Sind püüdma kõrgemaid eesmärke. Oled loomult aktiivne, positiivne ning orienteeritud tulemuslikkusele. Oled täpne, korrektne ja kohusetundlik. Valdad eesti ja inglise keelt kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlemistasemel on vajalik. Edukaks tööülesannete täitmiseks tuleb kasuks tehniline taiplikus ning eelnev ostu ja/või müügikogemus suuremas ettevõttes.

Omalt poolt pakume vaheldusrikast tööd ja põnevaid väljakutseid rahvusvahelises autoettevõttes ning võimalust kasvada koos organisatsiooniga. Esindad maailma vanimat autobrändi Mercedes-Benzi. Sind toetab toimekas ja uuendusmeelne meeskond, samuti Stebby heaolutoetus ja omatöötaja soodustused. Sinu töö saab vääriliselt hinnatud, kui klientide huvi meie Maardu esinduses müüdavate sõidukite vastu on suur ning kliendirahulolu kõrge.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Maardu, Harjumaa, Eesti
    Fosforiidi 16, 74114, Maardu
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Inga Keres

Veho on Soome autondusettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis ja Baltikumis. Ettevõte loodi 1939. aastal ning esindab Mercedes-Benz kaubamärki. Vehol on Eestis 7 esindust: Tallinnas, Maardus, Tartus, Pärnus ja Rakveres. Veho grupis töötab ligi 2200 inimest, kellest ligi 300 Eestis.

Sarnased töökuulutused:

Sales Manager
SeaBird/SeaStorm Group
Harjumaa

Tähtaeg: 07.12.2023
Müügiassistent (rahvusvaheline hulgikaubandus)
Fresh Job OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 14.12.2023
Area Manager
Manpower
Tallinn

Tähtaeg: 14.12.2023