396
Juhiabi
Ellis OÜ

Juhiabi

Ellis OÜ

Tööülesanded

Otsime oma kollektiivi töökat, rõõmsameelselt, ja julget inimest, kes aitaks meid ettevõtte töö korraldamisel. Sinu töö ülesanneteks on:

  • Kontori töö korraldamine ja sujuvuse eest vastutamine
  • Töö erinevate dokumentidega, hinnapäringute koostamine ning haldamine
  • Koosolekute protokollimine
  • Juhatuse abistamine jooksvates küsimustes
  • Infoliikumise korraldamine (telefon, e-mail, e-post jms.)
  • Ettevõtte kinnistute ja üüripindade haldamine ja lepingute ettevalmistamine
  • Eelarvete pidamine

Nõudmised kandidaadile

  • Oled väga hea suhtleja ja oskad asju organiseerida ning korraldada
  • Sul on teadmised ja kogemused töös dokumentidega ning osald dokumente vormistada
  • Tegutsed targalt, mõtled kaasa ja vajadusel pakud lahendusi
  • Valdad heal tasemel arvutit
  • Omad B-kategooria juhilubasid
  • Sul kõrgharidus (ideaalis majandus, finants, õigusalane või sarnane)
  • Oskad töötada Ms Office tarkavaraga (excel, word)
  • Oled korrektne ja täpne

Kasuks tuleb

  • AutoCad ja DWG programmide kasutamise kogemus
  • Vene keele oskus

Omalt poolt pakume

  • Eneseteostuse võimalust ning mitmekülgsust
  • Kaasaegset töökeskonda
  • Head töötasu vastavalt tulemustele
  • Ametiauto kasutamise võimalust
BrutokuupalkBruto kuus  € 1500 - 2100

Asukoht

    Tartu, Tartumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Kristjan Mugra
56577602

Ettevõtte pealmiseks tegevusvaldkonnaks on kinnisvara arendus ja haldus. Objekte leiab üle Eesti, mis teeb antud tööpakkumise mitmekülgsemaks ja huvitavamaks.