245
 Korterhotelli Puhastusteenindaja (päevasel ajal)
Bob W Technologies Estonia OÜ

Värskelt avatava korterhotelli puhastusteenindaja (päevasel ajal)

Pakume lisateenistuse võimalust usinale puhastusteenindajale Pärnus Esplanaadi tänaval.

See töö sobib Sulle, kui:
Armastad puhtust ja korda;
Oled kiire ja vastupidav;
Otsid võimalust paindlikuks põhi- või lisateenistuseks;
Õpid gümnaasiumis või kõrgkoolis ning soovid leida vabaks ajaks füüsiliselt rakendust;

Töö kirjeldus:
Korterhotelli apartmentide koristamine;
Koristusaeg on päevasel ajal; graafiku alusel, sh. nädalavahetustel;
Ootused kandidaadile;
Töötahe ja valmisolek füüsiliseks tööks;
Hea meeskonnatöö oskus;

Ootused kandidaadile:

Ettevõte pakub:
Kaasaegseid töötingimusi;
Konkurentsivõimelist tasu;
Väga paindlikku graafikut ja koormust;
Puhastustarbeid ja -vahendeid;
Sõbralikku meeskonda;

Kui Sa soovid olla osa meie meeskonnast, siis ootame Sinu CV-d aadressile maret@bobw.co.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Pärnu, Pärnumaa, Eesti
    Esplanaadi tänav

Tööaeg

  • Osaline tööaeg
  • Töö kooli kõrvalt
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 meeskonnatöö koristamine Puhastusteenindamine

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Maret Vanaselja

Bob W is a venture capital-backed, tech-enabled hospitality company that merges hotel-like consistency, services and amenities with the authenticity and livability of a home. With our beautifully designed and authentic living spaces, we offer a home away from home for leisure and business travellers alike, no matter if youre staying for a few nights or a few months.

Ettevõtte kodulehthttp://www.bobw.co