100
Kõrgem Kunstikool Pallas
Juhiabi

Ootused kandidaadile

• Varasem töökogemus sarnasel ametikohal
• Soovitavalt kõrgharidus või selle omandamine ja läbitud erialased koolitused
• Head IKT kasutamise oskused, julgus uute programmide õppimiseks
• Eesti (C2) ja inglise (B1) keele oskus kõnes, kirjas kui suhtlustasandil
• Hea analüüsi- ja algatusvõime
• Hea ajaplaneerimise ja organiseerimise oskus
• Hea pingetaluvus ja positiivne ellusuhtumine

Tööülesannete kirjeldus

• Asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine.
• Külaliste vastuvõttude organiseerimine ning nõupidamiste toetamine ja protokollimine.
• Infovahetuse koordineerimine ja kontori töö sujuv korraldamine.
• Rektori assisteerimine, juhtkonna ja osakondade abistamine erinevate tegevustega.
• Arhiivi haldamine ja teiste kontori tugiülesannete täitmine

Omalt poolt pakume

• Mitmekülgseid tööülesanded akadeemilises organisatsioonis
• Tööalasid arenguvõimalusi ja enesetäiendamise võimalusi
• Toetavaid kolleege nii töösse sisseelamisel kui edaspidises töös
• Põhipuhkust 35 päeva aastas

Täpne tööle asumise aeg lepitakse kokku konkursi võitjaga. Kui pakkumine kõnetab, siis palun saada meile hiljemalt 9. juuniks elulookirjeldus (CV) vajutades nupule Kandideeri. Kaaskirjas mõtiskle, kuidas Sinu senised kogemused, teadmised ja isikuomadused toetavad juhiabi igapäevatööd ja eesmärkide täitmist ning lisa oma palgasoov.
Tööpakkumisega seotud küsimustele vastab heal meelel personalijuht Anu Ulp, e-post anu.ulp@pallasart.ee

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tartu, Tartumaa, Eesti
    Tähe 38b

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Suhtlemisoskus Arvuti kasutamine MS Office Pingetaluvus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Anu Ulp

Ettevõtte kodulehthttp://www.pallasart.ee