289
Värbaja
NORDSTAFF OÜ
Värbaja

Töö kirjeldus

Otsime värbajat, kelle tööülesanneteks on

- uute kandidaatide otsing ja värbamine (välismaalased) Eestis töötamiseks

- töövestluste läbiviimine

- tööotsijate andmebaasi loomine ja haldamine

- tööpakkumiste koostamine ja avaldamine

- renditöötajatega seonduvad administratiivsed tööd

Ищем в свой дружный коллектив вербовщика. Рабочие обязанности, которые нужно будет выполнять указаны ниже:

- поиск кандидатов и вербовка (работа с иностранными гражданами) для работы в Эстонии

- проведение собеседований

- составление и ведение базы данных кандидатов

- составление вакансий и их публикация

- административная работа связанная с арендой рабочей силы

Ootused kandidaadile

- töökogemus antud ametialal vähemalt 2 aastat

- väga hea vene keele oskus, eesti keel suhtlustasandil

- kiire tegutsemisvõime ja hea pingetaluvus- hea meeskonnatööoskus

- iseseisvus otsuste tegemisel ning tulemusele orienteeritus

Kasuks tuleb:

- B- kategooria juhiload

- orienteerumine tööalases seadusandluses, tööregistri haldamise kogemus

Требования к кандидату:- опыт работы на схожей должности минимум 2 года

- очень хорошее знание русского языка, эстонский язык на уровне общения

- высокая стрессоустойчивости

- умение работать в команде

- умение самостоятельно принимать решения, и ориентироваться на результат

Приветствуется:

Наличие прав категории B.

Знания трудового законодательства, и опыт работы с трудовым регистром.

Omalt poolt pakume

- stabiilset töökohta

- motiveerivat töötasu

- karjääri arenguvõimalust

- kõiki tööks vajaminevaid töövahendeid

- sõbralikku ja toetavat meeskonda- meeskonna üritusi

- sporditoetust ja teisi boonuseid

Компания предлагает:

- стабильное рабочее место

- мотивирующая заработная плата

- возможности карьерного роста

- все инструменты, необходимые для работы

- дружный и поддерживающий коллектив

- командные мероприятия- спортивная компенсация и другие бонусы

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Keevise 10

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Personalitöö planeerimine meeskonnatöö eneseväljendus Multitegumtöö head suhtlemisoskused Probleemide lahendamine suhtlemine Töökas enesejuhtimine positiivsus Läbirääkimisoskus

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Filipp Varnava
37258102102

Ettevõtte kodulehthttp://www.nordstaff.ee