588
Laooperaator
DPD Eesti AS
Laooperaator
DPD Eesti AS
Laooperaator
DPD Eesti AS

Laooperaator

DPD Eesti AS

Hourly gross salaryGross/hFrom  € 6.79

Location

    Harjumaa, Estonia
    Taevavärava tee 1, Lehmja küla, Rae vald

Time of work

  • Full-time
  • Full-time with shifts
Contact person
Vlada Viktorova
Tule ja liitu meiega, ootame sind!DPD meeskonda iseloomustab omavaheline usaldus, ühtehoidvus ja hea huumorimeel just need omadused võimaldavad meil ühiselt saavutada kõiki ambitsioonikaid eesmärke, mida me ettevõttena omale seame.Tööandjana väärtustame DPD Eesti iseseisvaid ja vastutusvõimelisi töötajaid, kellele meeldib pidevalt muutuv ja tempokas keskkond. Kõik meie töötajad esindavad meie põhiväärtust ehk Teeme ära! suhtumist.DPD on tööandja, kelle jaoks on oluline pakutava teenuse kvaliteet, klientide ja töötajate rahulolu. Saavutame kõike seda ja enamgi veel, tegutsedes ühtse meeskonnana ühise eesmärgi nimel.Toimetades igapäevaselt pakke järjest rohkematele inimestele, teadvustame enda mõju urbaniseerunud kogukondadele ja pakume lahendusi, mis parendavad inimeste elukvaliteeti. DPDgroup on alates 2019 aastast tulnud välja mitmete tarkade linnalogistika lahendustega, mis vähendavad saastet ning müra linnades ning pakuvad e-ostlejatele mitmeid paindlikke ja keskkonnasõbralikke tarnevõimalusi.
DPD Eesti ja omanikfirma Geopost süsiniku jalajälje vähendamiseks seatud eesmärgid said esimese globaalse pakiveoettevõttena heakskiidu Teaduspõhiste Eesmärkide algatuselt (SBTi). 2040. aastaks on eesmärk vähendada CO2 teket kuni 90%. Meile meeldib olla loodushoidlik, et ka meie tulevastel põlvedel oleks roheline Maa, kus elada.
DPD jaoks ei ole vastutustundlik ettevõtlus vaid sõnakõlks või ajutine lahendus - see on osa meie vereringest ning oleme valmis ette võtma pikaajalise mõjuga tegevusi, mis muudavad meie kõigi elukeskkonda paremaks ja puhtamaks.

Company websitehttp://www.dpd.ee

Similar job ads:

Administraator
Varjupaikade MTÜ
Tallinn
€ 783
Deadline: 25.07.2024
Laotöötaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn
€ 1200 – 1400
Deadline: 31.07.2024
süsteemiadministraator
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Tallinn

Deadline: 21.07.2024