808
Kuller
DPD Eesti AS
Kuller
DPD Eesti AS
Monthly gross salaryGross/mo  € 1400 - 1550

Location

    Saaremaa, Estonia

Time of work

  • Full-time
Contact person
Vlada Viktorova
Tule ja liitu meiega, ootame sind!DPD meeskonda iseloomustab omavaheline usaldus, ühtehoidvus ja hea huumorimeel just need omadused võimaldavad meil ühiselt saavutada kõiki ambitsioonikaid eesmärke, mida me ettevõttena omale seame.Tööandjana väärtustame DPD Eesti iseseisvaid ja vastutusvõimelisi töötajaid, kellele meeldib pidevalt muutuv ja tempokas keskkond. Kõik meie töötajad esindavad meie põhiväärtust ehk Teeme ära! suhtumist.DPD on tööandja, kelle jaoks on oluline pakutava teenuse kvaliteet, klientide ja töötajate rahulolu. Saavutame kõike seda ja enamgi veel, tegutsedes ühtse meeskonnana ühise eesmärgi nimel.Toimetades igapäevaselt pakke järjest rohkematele inimestele, teadvustame enda mõju urbaniseerunud kogukondadele ja pakume lahendusi, mis parendavad inimeste elukvaliteeti. DPDgroup on alates 2019 aastast tulnud välja mitmete tarkade linnalogistika lahendustega, mis vähendavad saastet ning müra linnades ning pakuvad e-ostlejatele mitmeid paindlikke ja keskkonnasõbralikke tarnevõimalusi.
DPD Eesti ja omanikfirma Geopost süsiniku jalajälje vähendamiseks seatud eesmärgid said esimese globaalse pakiveoettevõttena heakskiidu Teaduspõhiste Eesmärkide algatuselt (SBTi). 2040. aastaks on eesmärk vähendada CO2 teket kuni 90%. Meile meeldib olla loodushoidlik, et ka meie tulevastel põlvedel oleks roheline Maa, kus elada.
DPD jaoks ei ole vastutustundlik ettevõtlus vaid sõnakõlks või ajutine lahendus - see on osa meie vereringest ning oleme valmis ette võtma pikaajalise mõjuga tegevusi, mis muudavad meie kõigi elukeskkonda paremaks ja puhtamaks.

Company websitehttp://www.dpd.ee

Similar job ads:

Järelevalve valdkonna õigusnõunik
Haridus- ja Teadusministeerium
Estonia

Deadline: 31.07.2024
Nõuetele vastavuse spetsialist
Tsiviilvaldkonna kohtujurist või konsultant
Kohtud
Estonia
€ 2527 – 2847
Deadline: 05.08.2024