442
Müüja-klienditeenindaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Müüja-klienditeenindaja

Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Solaris keskuses

Tööandja nimi

Hemtex Aktiebolag Eesti filiaal

Tööülesanded

Otsime rõõmsameelset ja tipptasemel teenindust pakkuvat müüjat meie kauplusesse Tallinnas Solaris keskuses.

Kui tead, mida tähendab kaubanduslik mõtteviis, naudid müügitööd ning klientidega suhtlemist, siis oledki see, keda otsime. Lisaks soovid pakkuda meie klientidele imelisi ostukogemusi, inspiratsiooni ning uusi kodusisustusideid.

Pakume tähtajatut töösuhet ning töökoormust umbkaudu 20 tundi nädalas. Tööaeg hõlmab kaupluse lahtiolekuaegu (mh nädalavahetus).

Haridustase

üldkeskharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Selleks, et sulle meie juures meeldiks, pead olema ideederikas ja lahenduskeskne. Oskad teisi kuulata ning töötada tiimiliikmena. Oled energiline ning naudid ajuti tempokat töökeskkonda, kus eeldatakse omaalgatuslikkust ning iseseisvat vastutust. Eeldame varasemat klienditeeninduse kogemust eelistatult kaubandusvaldkonnas.

Omalt poolt pakume

Meie juures saad teha mitmekülgset klienditeenindus- ja müügitööd energilises ning inspireerivas, oskuslike kolleegidega keskkonnas ning tööle asumisel ootab sind põhjalik koolitus.

Pakume täiendavat tervisekindlustust erameditsiiniettevõttes ning hulganisti teisi erinevaid kompensatsioone, paindlikku tööaega, mugavaid tingimusi kaupluse puhkeruumis ning palju muud!

Kandideerimise info

Lisainfot leiad siit: https://kandideeri.hemtex.ee/stories CV palume saata Solaris keskuse Hemtexi kaupluse juhataja meiliaadressile: bc0615@hemtex.com

Tähtaeg: 2024-07-14

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Monthly gross salaryGross/moFrom  € 600

Location

    Tallinn, Harjumaa, Estonia
    Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 9

Time of work

  • Part-time
  • Full-time with shifts
Contact person
Maarja Siim
Hemtex on sisustanud kodusid juba aastast 1973 ja aastate jooksul on ettevõte arenenud Põhjamaade juhtivaks kodusisustusettevõteks ning sellel teel on inspireerivaks olnud kirg kodutekstiilide vastu. Eestis alustasime oma teekonda 2007. aastal ning tänaseks on meil kokku 7 kauplust: Solaris, Rocca al Mare, Ülemiste, Järve, Kristiine ja Nautica ning Tasku. Hemtexil on Eestis, Soomes ja Rootsis kokku enam kui 140 kauplust ja inspireeriv veebipood. Meie poodidest leiad hea hinnaga kvaliteetseid kodutekstiile nagu patju, tekke, voodipesukomplekte, pleede, rätikuid ja laudlinu ning palju põnevaid ja trendikaid sisustusaksessuaare, millega teed oma kodust veelgi hubasema ja isikupärasema!

Company websitehttp://www.hemtex.ee

Similar job ads:

Junior Food Promotions Specialist
Lidl Eesti OÜ
Tallinn
€ 2120
Deadline: 21.07.2024
Projektijuht
Print House OÜ
Tallinn

Deadline: 11.08.2024
Müügiesindaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn

Deadline: 31.07.2024