2762
Tallinna Teaduspark Tehnopol SA
Turunduse ja ürituste assistent
Tallinna Teaduspark Tehnopol SA
Tallinna Teaduspark Tehnopol SA

Turunduse ja ürituste assistent

Tallinna Teaduspark Tehnopol SA

You can find average salaries for this postition at palgad.ee.

Location

    Jõhvi, Ida-Virumaa, Estonia

Time of work

  • Full-time

Skills

 Pingetaluvus Algatusvõimelisus kiire ja täpne Projektide assisterrimine Sotsiaalmeedia iseseisev digimeedia assisteerimine kodulehe haldus ürituskorraldus Digiturundus turundus Suhtlemisoskus läbirääkimiste oskus Finantsaruandlus Kommunikatsioon organiseerimisoskus planeerimise oskus

Languages

  •  English
  •  Estonian
Contact person
Triin Kuldmaa
5102584
Tallinna Teaduspark Tehnopol (www.tehnopol.ee) on teadus- ja ärilinnak alustavatele ja kasvavatele ettevõtetele. Täna asub siin 200+ tehnoloogiapõhist ettevõtet ja TalTech. Tehnopoli äriarendusteenused avavad uusi turge üle maailma ning Startup Inkubaator annab hoogu 40+ alustavale ettevõttele aastas.

Teadus- ja ärilinnakus Tehnopol aitame alustavatel ja arenevatel tehnoloogiaettevõtetel kiiremini kasvada. Toetame oma tegevustes maailma muutvat innovatsiooni ja tehnoloogiaettevõtlust!

Baltimaade suurima teaduspargi ning tehnoloogiaettevõtluse tõmbekeskusena pakume Sinu ettevõttele nii moodsaid büroopindasid koos kõige sinna juurde kuuluvaga kui ka tipptasemel nõustamist oma äri arendamiseks ja eksportturgudele sisenemiseks.

Meie tark teaduslinnak asub Mustamäel Tallinna Tehnikaülikooliga ühtses linnakus ning siin on juba endale kodu leidnud mainekad tehnoloogiaettevõtted nagu Skype, Cybernetica, Starship Technologies, Ektaco, SMIT ja veel üle 200 innovaatilise tehnoloogiapõhise ettevõtte.

Oleme arendanud linnakut nii, et Sinu ettevõtte töötajatel oleks siin hea tasuta parkimine, erinevad seminari- ja koosolekuruumid, põnevad söögikohad, sportimisvõimalused ja veel paljud teisi teenuseid.

Tehnopol Startup Inkubaator on abiks Sinu tehnoloogiapõhisele iduettevõttele oma äri arendamisel ja investeeringu kaasamisel, kasutades selleks Eesti ja Euroopa parimaid mentoreid.

Tehnopoli äriarendusmeeskond aitab Sinu tervise-, rohe- või infotehnoloogiaettevõttel leida kontakte uutel ja olemasolevatel eksportturgudel, arendada ja uuendada ettevõtte ärimudelit ning toetada tootearendustegevustes, leida koostööpartnereid, viies ettevõtte kiiresti kokku õigete inimestega ja võimalusel leida investeeringuid.

Company websitehttp://www.tehnopol.ee

Similar job ads:

Personalispetsialist
Prisma Peremarket AS
Tallinn

Deadline: 19.07.2024
ESG konsultant
KPMG Baltics OÜ
Tallinn

Deadline: 21.07.2024
Analüütik/Testija
Töötukassa vahendatud pakkumised
Estonia

Deadline: 02.08.2024