1445
PÖFF TV tehnilise tiimi praktikant
MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival
PÖFF TV tehnilise tiimi praktikant
MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival
PÖFF TV tehnilise tiimi praktikant
MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival

PÖFF TV tehnilise tiimi praktikant

MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival

Kas oled oled kaamera-, heli- või montaažiteadlik?

Kui oled kaamera-, heli- või montaažiteadlik, siis praktika PÖFF TV tehnilises meeskonnas on Sinu jaoks. PÖFF TV tehnilises meeskonnas on Sinu ülesandeks aidata kaasa meie videosisu valmimisele kas kaamera, helipuldi või montaažiarvuti taga.

Kasuks tuleb, kui õpid filmi- või meediavaldkonnas või kui Sul on olemas varasem kokkupuude ja algteadmised kaamera, heli või montaažitööst.

Praktikaperiood: november 2024
Kandideerimise tähtaeg: 30. august 2024

Kandidaatidega võtame ühendust septembris.

Miks tulla praktikale Pimedate Ööde filmifestivali tiimi?

 • Suurepärased kolleegid: ühine ägeda ja ühtehoidva meeskonnaga, kus jagatakse kirge filmikunsti vastu. Siin leiad toetust ja inspiratsiooni oma tööle ning saad osa elavast filmikultuuri kogukonnast.
 • Mitmekülgne ja kaasahaarav töö: Iga päev PÖFFis pakub uusi väljakutseid ja põnevaid võimalusi, kus saad rakendada oma oskusi mitmekülgsete ülesannete lahendamisel ning avardada oma silmaringi filmimaailma erinevates valdkondades.
 • Esita endale väljakutseteid: PÖFF on loomeinimeste mänguväljak, kus väljakutsed on kui loomingulised treeningud, aidates sul arendada oma oskusi ja piire filmimaailma erinevates valdkondades. Siin saad pidevalt iseendale uusi eesmärke seada ning neid saavutades oma potentsiaali avastada. Lisaks on sinu ideed ja algatused teretulnud ning saad olla osa festivali arengust ja innovatsioonist. Sinu individuaalne panus on võtmeks PÖFFi edu ja uuenduste saavutamisel.
 • Kindlusta endale PÖFFi pass ning kutsed ägedatele festivali vältel toimuvatele sündmustele ja tiimi jõulupeole. Ja otse loomulikult võimalus kuuluda põhjamaade suurima ja ainsa A-klassi filmifestivali korraldusmeeskonda!

Keda ootame praktikale?

 • Tudengeid ja kutsekoolide õpilasi
 • Eesti Töötukassa tööpraktika huvilisi

Praktika on tasustamata!

Rohkem infot: https://poff.ee/praktika/

Mis on PÖFF TV?

PÖFF TV on festivali ja filmiprogrammi toetav erikanal, et saaksid osa filmimaailma emotsioonidest, kohtumistest ja intervjuudest festivali filmikülalistega. Kas teadsid, et siit leiad ka eksklusiivseid jutuajamisi, milliseid ei ole maailmas seni toimunud, kohtumisi festivali sõpradega, aga ka saad astuda otse auhinnatseremoonia otseülekande lavale ja uurida, mida räägiti rahvusvahelisel pressikonverentsil.

Tule aita kaasa parima sisu loomisele, et see saaks valludada maailma!
You can find average salaries for this postition at palgad.ee.

Location

  Tallinn, Harjumaa, Estonia

Time of work

 • Practice

Languages

 •  English
 •  Estonian
Contact person
Marleen Vitsut
56484435
Pimedate Ööde filmifestival on uhkusega üks Põhja- ja Ida-Euroopa suurimaid filmifestivale, mis paistab silma ka rahvusvahelisel tasandil, kuuludes maailma 15 A-kategooria filmifestivali hulka. Meie festivalinädalatel muutub PÖFFi tiim koos vabatahtlike, praktikantide, projektipõhiste ja aastaringsete töötajatega ligi 700-liikmeliseks hundikarjaks. Võtame alati uued liikmed soojalt vastu ning kutsume sind meie kirglikkusse ja pühendunud meeskonda.

Kas soovid olla osa filmimaailma tipptasemel sündmuste korraldamisest? Siin on sinu võimalus astuda samm lähemale elamusterohkele ja mitmekülgsele filmifestivali maailmale, kus iga liige on oluline osa meie eduloost. Tule ja jaga koos meiega armastust filmikunsti vastu ning aita luua unustamatuid hetki nii meie rahvusvahelistele filmikülalistele kui kodumaisele kinopublikule!Company websitehttps://poff.ee

Similar job ads:

PÖFF TV toimetuse praktikant
MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival
Tallinn

Deadline: 30.08.2024
PÖFF TV produktsiooni praktikant
MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival
Tallinn

Deadline: 30.08.2024
Eestikeelne Sisu moderaator Portugali
Nordic Jobs Worldwide AS
Portugal

Deadline: 05.08.2024