726
Rooside kollektsiooni kuraator
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Tallinna Botaanikaaed otsib taasavatavasse rosaariumisse rooside kollektsiooni kuraatorit.

Tööandja nimi

Tallinna Botaanikaaed

Tööülesanded

-Kollektsiooni sordilise koosseisu planeerimine ja täiendamine;
-Sisendi andmine kollektsiooni säilitamiseks ja täiendamiseks vajalike istikute ostu- ja hankemenetluste korraldamiseks;
-Kollektsiooni hooldamine ja hoolduse korraldamine;
-Kollektsioonis istikute sordiehtsuse kontrollimine, vaatluste teostamine, kogutud andmete analüüsimine ja tulemuste vormistamine aruanneteks;
-Kollektsiooni dokumenteerimine;
-Aedniku, hooajaliste aiatööliste ja praktikantide juhendamine;
-Erialaste konsultatsioonide andmine ja rooside kollektsiooni tutvustamine avalikkusele.

Haridustase

bakalaureus

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
-Eelnev töökogemus taimedega töötamisel;
-Oskus töötada internetiallikatega, kirjanduse- ja andmebaasidega;
-Töökus, vastupidavus, hea koormus-, pinge- ja keskkonnataluvus, kohanemis-, vastutus-, koostöö- ja õppimisvõime, korrektsus ja iseseisvus;
-Eesti keele oskus B1 tasemel, kasuks tuleb erialase võõrkeele oskus.

Omalt poolt pakume

-Stabiilset töökeskkonda ja toetavat meeskonda
-Tööalast koolitust ja enesetäiendamise võimalusi
-Tervise- ja sporditoetust
-Viis tervisepäeva aastas

Kandideerimise info

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 22. maiks aadressile annely.vaikre@botaanikaaed.ee

Tähtaeg: 22.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Monthly gross salaryGross/moFrom  € 1550

Location

    Tallinn, Harjumaa, Estonia
    Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Kloostrimetsa tee 52

Time of work

  • Full-time
Contact person
Annely Vaikre
+372 5300 5953
Tallinna Botaanikaaia põhieesmärgiks on uurida, kaitsta ja tutvustada taimeriigi mitmekesisust. Toetades riikliku keskkonnategevuskava täitmist, edendab TBA loodusteadlikku mõtteviisi. Botaanikaaia maad paiknevad Pirita jõe ürgorus, olles piiratud ulatusliku liivase männimetsa alaga. Otse botaanikaaia naabrusse jääb Tallinna teletorn. Botaanikaaed on suurepärane paik jalutamiseks, puhkamiseks ja suvehooajal ka mõnusaks pikniku pidamiseks.

Company websitehttp://botaanikaaed.ee/

Similar job ads:

Sales Agronomist
Bayer OÜ
Tartu
€ 3190 – 4790
Deadline: 12.05.2024
Juhiabi
Falconers OÜ
Tallinn
€ 1200 – 2500
Deadline: 09.05.2024
Keskkonnajärelevalve ekspert
Rail Baltic Estonia OÜ