5122
CV-Online klient
Projektijuht/ Müügijuht
CV-Online klient
CV-Online klient

Projektijuht/ MüügijuhtCV-Online klient

You can find average salaries for this postition at palgad.ee.

Location

    Estonia

Time of work

  • Full-time
  • Flexible schedule

Skills

 Projektijuhtimine Kliendisuhtlus Meeskonnatöö

Languages

  •  English
  •  Estonian
Contact person
Kaire Kleesment
59007414

Promens AS kuulub Berry Global Groupi, tegu on New Yorki börsil noteeritud globaalse turuliidriga plastitööstuses. Grupil on enam kui 300 tehast 39 erinevas riigis üle maailma ning tööd pakutakse ca 48 000 inimesele.

Kliendibaasi kuuluvad paljud turuliidrid erinevates valdkondades pakenditööstus, meditsiinitööstus, autotööstus, tööstuselektroonika jne. Grupp on suunatud tugevale ja järjepidevale kasvule, olulisel kohal on materjalide taaskasutus ning jätkusuutlikkus.

Promens Rõngu tehases on enam kui 220 töötajat, peamisteks klientideks globaalsed veoautode tootjad (Näit. Scania, Volvo, MAN, Renault, Daimler) , tööstuselektroonika (Näit. ABB, Stoneridge, Skeleton Technologies) ja sõiduautode tööstus.
Igapäevane töö toimub professionaalses meeskonnas, tihe koostöö klientide ja uute toodetega pakub võimaluse arenguks. Promens Rõngu tehasel on oma klientide ning rahvusvaheliste partneritega industrialiseerimisel uued projektid, seda nii toodete kui ka tehnoloogiate arendamiseks ja seeriatootmiseks ette valmistamiseks.


Company websitehttps://www.promens.ee/et/

Similar job ads:

Mehaanikadisainer
CV-Online Estonia klient
Tallinn
€ 3250
Deadline: 27.09.2023
Müügi- ja äriarendusjuht
CV-Online klient
Tartumaa

Deadline: 08.10.2023
Projektijuht