Uuendus CV-Online’is – kiirkandideerimine

 

Hetkel on kiirkandideerimine kasutusel osade CV-Online’i värbamisprojektide puhul, need on kuulutuste nimekirjas tähistatud rohelise tekstiga „30 sekundiga kandideerimine“. Peatselt on kindlasti oluliselt enam neid kuulutusi, mis võimaldavad kiirkandideerimist.

 

Kiirkandideerimise samm 1

 

Allpool on sammudena näidatud, kuidas kiirkandideerimine välja näeb:

 

Kiirkandideerimise samm 2

 

Kiirkandideerimise võimalusega kuulutuste puhul on tavapärase „Soovin kandideerida“ nupu asemel vorm, mille väljad tuleb täita:

 

Kiirkandideerimise samm 3

 

Kindlasti on võtmetähtsusega ka lisainfo väli, kuhu saab kirjutada enda varasema sarnase töökogemuse kohta. Tööandja jaoks on oluline mõista, et sobite antud positsioonile. Muidugi saab sinna veel kirja panna ka muud olulist infot.

 

Vajutades nupule „Kandideerin“ edastab süsteem teie kandideerimissoovi ja info tööandjale ning oledki edukalt kandideerinud.

 

Olenevalt positsioonist võivad tööandjad vajada veel täiendavat infot või ka CV-d, kuid kiirkandideerimise puhul ei ole Sul tööotsijana vaja anda üleliigset infot ning tööandjad saavad küsida seda, mida nad sobiva inimese välja valimiseks vajavad. Samas kui oled sisse logitud ja Sul on CV CV-Online’i süsteemis olemas, siis ei muutu kandideerimisel eriti midagi ja see käib endiselt paari klikiga ja kõik välja on teie eest eeltäidetud.

 

Kui teil on CV CV-Online’i süsteemis olemas, siis ei muutu kandideerimisel eriti midagi. Lihtsalt tasub enne sisse logida ja saate enda CV tööandjale teele panna. Täiendav info inimese tausta kohta tuleb ainult kasuks. Sisse logituna ja omades CV-d saate selle kiirkandideerimisel kaasa panna:

 

Kiirkandideerimise samm 3-1

 

 

Kui olete sisse logitud ja teie andmed on muutunud, siis saate eeltäidetud e-maili ja telefoni numbri välja muuta.

 

Kiirkandideerimist võimaldavaid kuulutusi leiate CV-Online’i värbamisprojektide seast. Lähiajal aga kindlasti kasvab kiirkandideerimist võimaldavate kuulutuste osakaal ning seda võimalust võite märgata juba oluliselt enamate tööpakkumiste puhul.

 

Õnnestunud kandideerimisi!

Sinu CV-Online

Suurim tööportaal Eestis


Postitusel on 1 kommentaar

  • Madis Unt #1Postitatud: 10. nov 2016

    Oman pikaajalis B2B müügi kogemust ja sooviks kandideerida antud ametikohale.

Postita kommentaar