Autorid

Heikko Gross

CV-Online`i turundusjuht ja üks põhiautoritest. Tema jälgib CV-Online`i portaali ja üldise tööjõuturu trende ning koondab olulisi fakte ja nõuandeid tööotsijatele. Materjale avaldame võimalikult lihtsal ja arusaadaval kujul lugejatele CV-Online`i blogis.

Liina Puusepp

CV-Online`i turundusspetsialist ja üks põhiautoritest. Liina tegeleb CV-Online´is tööotsijatele suunatud turundustegevustega, haldab sotsiaalmeedia kontosid ning seisab hea selle eest, et CV-Online´i teenuste kasutamine oleks mugav ja kasutajasõbralik. Peamiselt kirjutab Liina blogisse nõuandeid, soovitusi ja artikleid, mis aitavad ning motiveerivad tööotsijaid.

Ivika Born

CV-Online`i värbamisspetsialist, karjäärinõustaja ja blogi kaasautor. Ivika viib CV-Online`s igapäevaselt ettevõtete tarvis läbi kandidaatide valikuid, teste ja intervjuusid. Samuti teeb Ivika tööotsijatele karjäärinõustamist, millega kliendid alati rahule on jäänud:)

 

Lea Jalukse

Tööotsija Tallinnast, kes kirjutas siia blogisse oma tööotsingutest ja elu-olust tööotsijana. Lea on lõpetanud Tartu Ülikoolis keskkonnatehnoloogia eriala. Ta on osalenud mitmete jäätmekavade ning keskkonnamõõdikute väljatöötamisel. Lea oli huvitatud erialasest tööst.

Diana Tiks

Tööotsija Harjumaalt, kes kirjutas siia blogisse oma tööotsingutest ja elu-olust tööotsijana. Diana otsis tööd alates 2009. aasta varasügisest. Ta on õppinud Tallinna Ülikoolis infoteadust ning töötanud ostujuhi assistendina. Diana soovis leida tööd assisteerival ametikohal, mis oleks seotud õpitava erialaga.

Tanel Tiirik

Tööotsija Tartust, kes kirjutas siia blogisse oma tööotsingutest ja elu-olust tööotsijana. Tanel on õppinud Tartu Ülikoolis sotsiaaltööd ja sotsiaalpoliitikat. Ta on töötanud bussiettevõttes müügiesindajana. Tanel soovis leida tööd inimestega suhtlemist nõudval ametikohal.

Tagasi