50 levinuima positsiooni töötasud

 

Töötajatel ja tööotsijatel on olnud väga keeruline saada ülevaatlikku palgainfot. Leiame, et palgatasemed ei peaks olema suureks saladuseks, mistõttu Palgad.ee keskkonna lõimegi. CV-Online’is näeme igapäevaselt, et inimestel oleks töövestlustele minnes ja palgaläbirääkimisteks vaja ülevaadet, mis on üldse turu keskmine nende positsiooni puhul. Vastasel juhul on keeruline hinnata enda soovi adekvaatsust.  

 

Allpool näete CV-Online’i hallatava Eesti suurima palgauuringute keskkonda Palgad.ee 50 suurima vastajate arvuga positsiooni töötasusid. Tegemist on kuu netotöötasudega täistööaja puhul ning need sisaldavad lisatasusid. Palgad.ee tasuta palgauuringus on osalenud üle 22 000 inimese. Kui sinu positsiooni kohta ei ole siin infot välja toodud või soovid enda ametikoha osas haridustasemete või maakonna lõikes statistikat saada, siis vaata Palgad.ee keskkonda.  

 

Palgauuringus osaledes saad täpsemat infot. Osalemiseks kliki siia >  

 

Välja toodud töötasude osas tasub siiski vaadata ka kui suur on kõrgeim tasu ja kui väike on madalaim tasu ametikohal. Puhtalt keskmine ei pruugi alati olla parim indikaator, sest tulenevalt näiteks ettevõtte suurusest ja töötaja kvalifikatsioonist võivad ka ühe positsiooni sees olla väga suured käärid.

 

Palgad.ee 50 suurima vastajate arvuga positsiooni töötasud

Palgad.ee 50 populaarseima positsiooni palgataset

Palgad.ee 50 populaarseima positsiooni palgataset

 

Märkus: tegemist on netotöötasudega täistööaja puhul ning need sisaldavad lisatasusid  

 

Palgauuringus osaledes saad täpsemat infot. Osalemiseks kliki siia >


Postitusel on 4 kommentaari

 • Jaanus Sõrmus #1Postitatud: 31. märts 2015

  Hea mõte palgad.ee

 • partorg #2Postitatud: 1. apr 2015

  Tuleb aeg, kus tööandja võtab võrgu selga ja läheb Tsurkestani mudakoonusid püüdma. Seda selleks, et oleks kes tööd teeb. Siinsed jolkamitest tööandja ei saa veel aru sellest, et töötaja teeb siis korralikult tööd, kui ta ei pea muretsama kas ta ikka palgapäevani välja veab. Enamusel noortest pole võimalik oma elu alustada. Sest oma elamispinda ei ole, üürid on üüratud ja osta ka ei jaksa. Minu tutvusringkonnas ei ole ühtegi inimest kelle suguvõsast poleks keegi välismaale läinud. Alustades headest oskustöölistest tippspetsialistideni välja. Nii, et paras sellele panaaaaaani riigile.

 • Aleksei Sljusarev #3Postitatud: 3. apr 2015

  Kelle jaoks on see statistika näidatud? Kas tööandjale? Kui ma tulen kandideerida projektijuhi ametile, mul on 2 kõrgharidust, magistrikraad, 15 aastat kogemust ja mulle öeldakse et pakutakse “keskmine projektijuhi palk” 1148 EUR netto? Ja võib olla sa kunagi hakkad 2000 saama? Mul on hetkel peainseneri ametis suurem arv.
  Palgad on oluliselt allapoole tõmmatud. Eriti programmerijate palgad.

 • Dimitri Vassiljev #4Postitatud: 24. mai 2016

  Kuule Aleksei, sa oled vast harjunud, et palgad öeldakse bruto numbrina, mitte neto. Ju siis kõrgemapalgalised arendajad ja insenerid ei osalenud uuringus, konkreetselt on ju välja toodud, et tegemist küsitluse põhjal saadud arvudega ja ei kajasta absoluutselt kõiki Eesti töötajaid. Oma uhkelt välja toodud hariduskäigu kohta, ei ole sa kuigi nutikas, et sellist kommentaari kirjutad.

Postita kommentaar