.NET ARENDAJA

Tallinn
Avaldati: 11. august 2017 Tähtaeg: 11. september 2017

Synerall on uuenduslik kliendi- ja arvelduslahendus infrastruktuuri ettevõtetele. Toote arendust alustati Net Group-is 2007. aastal ning eraldi ettevõte loodi 2016. aastal.

Synerall-i eesmärgiks on toetada ja automatiseerida infrastruktuuri ettevõttete protsesse. Synerall-i kliendid tegutsevad täna Eesti, Soome ja Suurbritannia turgudel ning meie eesmärgiks on saavutada oluline turuosa infrastruktuuri arvelduslahenduste pakkujana Põhjamaade turgudel.

 

.NET ARENDAJA

Oleme Syneralli tootearendusmeeskonda otsimas kirglikku arendajat, kelle igapäevatöö on osaleda tootearenduse protsessis alates ideest kuni tarkvara realisatsioonini ning teostada toote arendustöid sh pakkuda välja lahendusi vastavalt toote spetsiifikale ja võimalustele. 

Meie tootearendusmeeskond on väga kõrge tehnilise kompetentsiga ning orienteeritud leidma keerukatele ülesannetele lihtsaid ja efektiivseid lahendusi. Meeskonna alustaladeks on tarkvaraarhitektid, kes on panustanud Syneralli arendusse algusest peale. 

TÖÖS ON VAJALIKUD:

  • teadmised ja oskused C#, ASP.NET WebForms 2.0 ja uuemad arendustes; 
  • oskused REST- ning veebiteenuste loomisel;
  • kogemused relatsiooniliste andmebaasidega (MS SQL Server 2008 ja uuemad) ;
  • tugevaks plussiks on kokkupuude JavaScript ja CSS raamistikega (jQuery, Angular JS, Bootstrap jne). 

Kandideeri kindlasti, kui oled .NET arendusega tegelenud vähemalt 2 aastat, parima lahenduse leidmisele orienteeritud ning suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada. Hindad meeskonnatööd ja oled toetav tiimiliige. Valdad väga hästi nii eesti kui ka inglise keelt. IT-alane kõrgharidus ja soome keele oskus tulevad kasuks. 

Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime tutvustada Syneralli ja tootearendusmeeskonda, Sinu rolli ning töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Lummav vaade kontoriaknast ja mugav töökeskkond annavad mõtetele kõrgust juurde. 

Täiendavate küsimustega pakkumise osas kirjuta julgelt: info@synerall.com

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse