TOOTMISJUHTI

Lääne-Virumaa
Avaldati: 21. juuni 2017 Tähtaeg: 23. juuli 2017

Lääne-Virumaal asuv piimakarjakasvatusega tegelev ettevõte otsib oma meeskonda

TOOTMISJUHTI

kes korraldab, hindab ja arendab ettevõtte igapäevast tootmistööd ning planeerib pikemaajalisi tootmisprotsesse, tehnoloogiaid ja arenguvajadusi. 

Tootmisjuhi põhilisteks tööülesanneteks on tootmise planeerimine, tootmisprotsesside väljatöötamine, tootmisprotsessi struktuuri planeerimine, tootmise tõhususe analüüs, sh töökorraldus ja ressursside haldamine. Ta osaleb töötajate värbamisel, oskuste hindamisel või korraldab seda ning teeb ettepanekuid täienduskoolituseks. Tagab tõhusa teabevahetuse tootmiseks oluliste osapoolte vahel - nii ettevõtte siseste kui ka väliste struktuuriüksuste ja koostööpartnerite vahel.

Tootmisjuht tunneb põllumajandusvaldkonna toodete tehnoloogilisi protsesse, tehnoloogiaid, materjale, tootmisvahendeid, seadmeid ja masinaid.

Sobiva kandidaadina oled Sa kokku puutunud meeskonna loomise ja juhtimisega. Oled hea planeerimisoskusega ning oskad näha võimalusi ja neid ka ära kasutada. Suudad hästi ka pingelises olukorras hakkama saada, konflikte maandada või vältida. 

Oled inimene, kellel on oskus teisi kaasata ja motiveerida ning suudad olla eesmärgikindel ja kohanemisvõimeline.

Meie töös läheb Sul vaja nii eesti, vene kui ka inglise keele oskust.

Pakume Sulle suurepärast võimalust asuda juhtima oma valdkonna silmapaistvat ja tugeva mainega ettevõtet! Saad meie poolt nii vajalikud töövahendid kui vajadusel ka elamispinna. 

Kui Sina oled see, keda otsime, siis ootame Sinu kandideerimissoovi läbi CV-Online keskkonna. Kui Sul tekkis pakkumise kohta lisaküsimusi, siis kontakteeru minuga kas telefonil 699 0529 või saada mulle oma küsimus e-maili teel maris@cv.ee.

40:16:12 kandideerimise lõpuni

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse