SOOJUSTEHNILISTE PROJEKTIDE JUHTI

Tallinn
Avaldati: 15. juuni 2017 Tähtaeg: 27. juuni 2017

                                    

Adven on Eestis, Soomes ja Rootsis tegutsev energiaettevõte, mis pakub energialahendusi tööstus- ja teenindussektoris, varustab soojusega äri- ja erakliente ning tegeleb maagaasi jaotamise ja müügiga. Adven Grupis on töötajaid 250 ja ettevõtete käive ulatus 2016. a 144 miljoni euroni. Adven Eesti AS-is  töötab 75 inimest ja ettevõtte käive 2016. a oli 20 miljonit eurot, investeeringute kogumaht 2,8 miljonit eurot. Adven opereerib ja hooldab Eestis ligi sadat energiakeskust ja hooldab soojusvõrke kogupikkusega 81 km. 


Otsime oma professionaalse meeskonnaga liituma laia tehnilise silmaringiga, positiivse hoiakuga ja teotahtelist

SOOJUSTEHNILISTE PROJEKTIDE JUHTI

Sinu töö peamiseks prioriteediks on EL struktuurifondide kaasrahastamisel teostatavate soojusvõrkude ehitusprojektide juhtimine. Sa koostad projektiplaanid, korraldad projekteerimise ning hanked, koostad lepingud ja koordineerid projekti teostust kuni selle valmimiseni. Teed tihedat koostööd müügi ja kliendihalduse, tootmise ja jaotuse ning hangete üksustega, osaled kliendikohtumistel, tehniliste lahenduste ja tasuvusarvutuste koostamisel. Oled asjatundlik partner nii klientidele kui ettevõtte siseselt.

Ootame Sind kandideerima kui Sul on soojustehnikaalane kõrgharidus ja kogemus soojustehnika valdkonnas. Sul on ehitusprojektide juhtimise kogemus, oskus teostada inseneritehnilisi arvutusi ja koostada projektide eelarveid ning võime näha ja analüüsida alternatiivseid lahendusi. Sul on lai tehniline silmaring ja huvi energeetika valdkonna arengute vastu. Oled hea suhtleja, algatusvõimeline ja tulemusele orienteeritud, töös täpne ja iseseisev. Sul on väga hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel ning B-kategooria autojuhiload. Kasuks tuleb CAD projekteerimise oskus.

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat tööd kasvule orienteeritud rahvusvahelises ettevõttes ning  erinevate tehniliste lahendustega projektide teostamise võimalust. Edukat sooritust toetavat meeskonda ja töökultuuri, selgeid eesmärke, enesearendamise võimalust, panusest sõltuvat tulemustasu ja soodustuste paketti.

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd ja motivatsioonikirjahiljemalt 27. juuniks 2017 läbi CV-Online keskkonna.

 

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse