EESTI PIIRKONNAJUHT

üle Eesti
Avaldati: 14. juuli 2017 Tähtaeg: 06. august 2017

Firma Wilhelm Layher GmbH&Co KG filiaal asutati Balti riikides 2007. aastal. Enam kui 60 aastat on Layher olnud usaldusväärsete, praktikas kontrollitud ehitustellingute tootja. Ettevõtte nimi on kõrgeima kvaliteedi ja usaldusväärse partnerluse garantiiks ning tagab kõik vajalikud lisateenused. Layheri toodangu moodustavad moodultellingud, fassaaditellingud, event-süsteemid, tribüünid ja stseenid, turvakatused, sillasüsteemid, mobiilsed tornid ja redelid.

Praeguseni on Vilniuses paiknev ettevõte UAB Layher Baltic korraldanud Layheri toodangu müümist Eestis, Lätis, Leedus ja Kaliningradi oblastis.

Pakkumaks parimat teenindust Eestis, on ettevõttesse oodatud asjalik ja teotahteline

EESTI PIIRKONNAJUHT

Sinu peamisteks tööülesanneteks on võtmeklientidega suhtlemine, regulaarne müügitegevuse planeerimine ja raporteerimine. Koostöös tehnilise meeskonnaga tagad klientide igakülgse nõustamise ja müügijärgse toe Layheri seadmete paigaldamisel. Annad klientidele nõu erinevates finantsküsimustes. Tegeled turu monitooringu ja analüüsiga, osaled aastaeelarve koostamisel. Haldad krediidi- ja äririske koostöös ettevõtte finantsjuhiga.

Ootame Sinult eelistatult insenerialast kõrgharidust ja varasemat müügikogemust. Sul on väga hea planeerimis- ja organiseerimisoskus. Oled eesmärgile orienteeritud, suudad töötada ka pingelistes situatsioonides. Sul on suurepärane tehniline taip, oled oma tegevustes alati kliendile fokusseeritud. Lisaks väga heale eesti keele oskusele on Sinu töös oluline hea inglise keel ning vene keel suhtluskeelena.

Omalt poolt pakume Sulle lisaks konkurentsivõimelisele töötasule ja boonussüsteemile rahvusvahelisest töökeskkonda, erialaseid koolitusi, ametiautot ning kaasaegseid töövahendeid.

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse