ANALÜÜTIK-TURUNDAJA

Tallinn
Avaldati: 15. juuni 2017 Tähtaeg: 14. juuli 2017

City24 on tegutsenud juhtiva kinnisvara meediakanalina alates aastast 2000. Lisaks Eestile on City24 portaalid ka Lätis ja Leedus.

Kui näed oma panust millegi enamana kui pelgalt tööna ja maailm on Sinu jaoks üks põnevust pakkuv koht, ootame Sind meile!

Meie vahva kollektiiviga on oodatud liituma:

ANALÜÜTIK-TURUNDAJA

Just Sinust võib saada meie uus kolleeg, kui Sul on huvi turunduse ja andmete vastu, oled meeskonnamängija, kiire õppija ning avatud muutustele, saad suurepäraselt hakkama Exceli tabelitega ning Sul on lisaks ladus inglise keele oskus.

Sinu peamisteks tööülesanneteks saab olema erinevate andmete kogumine ja analüüs ning turundustegevuste kavandamine ja elluviimine.
Usume, et eduka turunduse jaoks käivad analüütilisus ja loovus käsikäes.

Et oma uute tööülesannetega hästi hakkama saada, tuleb kasuks, kui oled kokku puutunud Google Analyticsi, Google Adwordsi ja/või Facebook Ads Manager keskkondadega ning valdad lihtsamaid andmeanalüüsi meetodeid ning andmete esitamise tehnikaid.

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat ja arendavat tööd, toredaid kolleege, suurepärase asukohta kesklinnas, rahvusvahelist töökeskkonda ning konkurentsivõimelist töötasu.

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse