MÜÜGIDIREKTOR

Akadeemia tee 45
Avaldati: 11. august 2017 Tähtaeg: 23. august 2017

Euroapteek OÜ tegutseb Eestis alates 2004.a ning selle kaubamärgi alla kuulub 46 apteeki. Ettevõte kuulub kiiresti kasvavasse üle 3000 töötajaga Euroapotheca kontserni, mis tegutseb Leedus, Lätis, Eestis, Poolas ja Ukrainas. Kontsern on oma 18 eduka tegevusaasta jooksul tuntud kui oma valdkonna uuendaja, usaldusväärne partner ja eelistatud tööandja. 2017. aasta uuringu kohaselt osutus Euroapteegi kett Balti riikides üheks parima teeninduse tasemega ketiks.
Info: www.euroapteek.ee

Seoses ettevõtte kiire arenguga võetakse tööle

MÜÜGIDIREKTOR

Müügidirektori vastutusvaldkonda kuulub ettevõtte müügi- ja turunduse arendamine, apteekide müügieesmärkide planeerimine ja nende täitmise juhtimine, stabiilse äritegevuse kasvu tagamine ning ettevõtte juhtkonna liikmena strateegiliste eesmärkide elluviimine. Igapäevane töö hõlmab intensiivset suhtlust piirkonnajuhtide ja apteekide juhatajatega, pidevat müügitulemuste analüüsi ning selle alusel müügitegevuste kavandamist. 

Sobiv kandidaat on kõrgharidusega ning omab pikemaajalist jaemüügi juhtimise kogemust. Töö eeldab väga häid teadmisi müügi- ja teeninduse juhtimisest, oskust suunata ja motiveerida müügimeeskonda saavutamaks püstitatud müügieesmärke, suutlikkust luua ja lugeda vajalikku aruandlust, samuti võimet teha kiireid otsuseid dünaamilises ja kiiresti muutuvas keskkonnas. Töökogemus suurettevõtte juhtkonnas tuleb kandideerimisel kasuks. Tööks on vajalik väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus.  

Olulised isikuomadused on strateegilise mõtlemise oskus, efektiivsus tegutsemisel ja kiire reageerimisvõime, otsustusjulgus, väga hea suhtlemisoskus ja enesekehtestamise võime. 

Euroapteek pakub väljakutsena rahvusvahelise jaemüügiketi müügi ja teeninduse juhtimist, osalemist juhtkonna töös ning võimalust saada rahvusvahelise kontserni töökogemus, mida tasustatakse väärilise töötasu ning motiveeriva boonuspaketiga vastavalt tulemustele. Töö eeldab liikumist üle Eesti, milleks on müügidirektorile ettenähtud ametiauto.

Kandideerimiseks saatke CV ja kaaskiri e-posti aadressile inga@arikoreserv.ee või kandideerige läbi käesoleva keskkonna.

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse