1075
 Korterhotelli Puhastusteenindaja (päevasel ajal)
Bob W Technologies Estonia OÜ

Korterhotelli puhastusteenindaja (päevasel ajal)

Pakume lisateenistuse võimalust usinale puhastusteenindajale Tallinna kesklinnas.

See töö sobib Sulle, kui:
  • Armastad puhtust ja korda;
  • Oled kiire ja vastupidav;
  • Otsid võimalust paindlikuks põhi- või lisateenistuseks;
  • Õpid gümnaasiumis või kõrgkoolis ning soovid leida vabaks ajaks füüsiliselt rakendust.

Töö kirjeldus:
  • Korterhotelli korterite koristamine;
  • Koristusaeg on päevasel ajal; graafiku alusel, sh. nädalavahetustel.

Ootused kandidaadile:
  • Töötahe ja valmisolek füüsiliseks tööks;
  • Hea meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub:
  • Kaasaegseid töötingimusi;
  • Konkurentsivõimelist tasu;
  • Väga paindlikku graafikut ja koormust;
  • Puhastustarbeid ja -vahendeid;
  • Sõbralikku meeskonda.

Kui Sa soovid olla osa meie meeskonnast, siis ootame Sinu CV-d aadressile leila@bobw.co.
Вы можете узнать среднюю зарплату на эту должность на palgad.ee.

Место работы

    Tallinn, Harjumaa, Эстония

Тип работы

  • Работа совместимая с учёбой
  • Неполное рабочее время
  • Гибкий график

Навыки:

 meeskonnatöö koristamine Puhastusteenindamine

Языки

  •  Английский
  •  Эстонский
  •  Русский
Контактное лицо
Leila Veskimäe
Bob W is a venture capital-backed, tech-enabled hospitality company that merges hotel-like consistency, services and amenities with the authenticity and livability of a home. With our beautifully designed and authentic living spaces, we offer a home away from home for leisure and business travellers alike, no matter if youre staying for a few nights or a few months.

Вебсайт компанииhttp://www.bobw.co

Похожие объявления о вакансиях

Müüja-klienditeenindaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn
€ 800 – 1200
Срок: 17.05.2024
Müügijuht
Joon OÜ
Tallinn

Срок: 22.05.2024
Autopesija, sõidukikoristaja
Tallinn
€ 600 – 2500
Срок: 19.05.2024