329
Analüütik
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Otsime nutikat ja avatud meelega analüütikut, kelle töö eesmärk andmeanalüüs, andmebaaside infotöötlemine ja kellel on võimalus osaleda siseriiklikes ja rahvusvahelistes projektides

Tööandja nimi

Konkurentsiamet

Tööülesanded

Sinu peamised ülesanded
• andmete analüüs
• osalemine arendus- ja koostööprojektides ning vastava infovahetuse korraldamine

Haridustase

bakalaureus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik
  • EN, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile
• kõrgharidus (soovitavalt majandus)
• head teadmised finants- ja andmeanalüüsist;
• tehniline taiplikkus;
• hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus, initsiatiivikus, iseseisvus;
• väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus;
• kiirus, korrektsus ja kohusetundlikkus.

Omalt poolt pakume

Pakume arendavat tööd võimekas meeskonnas, võimalust töötada ekspertorganisatsioonis. Meil on tänapäevased töötingimused Tallinna kesklinnas, lisaks 35-päevane põhipuhkus ja paindlik töökorraldus (sh kaugtöö võimalus).

Kandideerimise info

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile konkurss@konkurentsiamet.ee, märksõnaks Analüütik.

Tähtaeg: 10.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Вы можете узнать среднюю зарплату на эту должность на palgad.ee.

Место работы

    Tallinn, Harjumaa, Эстония
    Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 39

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Töötukassa klient
6672531
Konkurentsiamet on Justiitsministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kellel on juhtimisfunktsioon ja kes teostab riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi konkurentsi, energeetika, ühisveevärgi, postside, raudtee ja lennundustegevuse valdkondades.

Вебсайт компанииhttp://www.konkurentsiamet.ee

Похожие объявления о вакансиях

Project Manager
Moncera OÜ
Tallinn
€ 4000
Срок: 19.05.2024
Regional Business Development Officer Baltics and Finland
Embassy of the Kingdom of the Netherlands in Estonia
Tallinn
€ 2264 – 3396
Rehvitehnik
Tallinn
€ 3000
Срок: 08.06.2024