Ava lehe mobiilne versioon

Pakun tööd

Pealkiri ja nimi Asukoht ja kontakt Sisestatud
baaridaam/ baarmen
Oü Artur ja Catering
Raplamaa

Kaja Asuküla, 56562074, kajaasukula@gmail.com

Töötukassa
13.02.2016
CE- kategooria veoautojuht
OÜ Hercule
Tartumaa

Egon, 5284354, egon@hercule.ee

Töötukassa
13.02.2016
logistik- laohoidja
Osaühing Sporrong Eesti
Saaremaa

Sirle Merisalu, 4531223, sirle.merisalu@sporrong.ee

Töötukassa
13.02.2016
kokk- pagar ( Kuressaare Rimi supermarket)
Rimi Eesti Food AS
Saaremaa

Gaidi Juhandi, 452 2579, Gaidi.Juhandi@rimibaltic.com

Töötukassa
13.02.2016
tootmistööline
Osaühing Sporrong Eesti
Saaremaa

Sirle Merisalu, 4531223, sirle.merisalu@sporrong.ee

Töötukassa
13.02.2016
TÖÖKOHT TURUL
Kuldne Börs
Üle terve maailma

Kuldne Börs
12.02.2016
PLAATVUNDAMENDI TEGIJA
Kuldne Börs
Üle terve maailma

Kuldne Börs
12.02.2016
kaupluse koristaja
SOL Baltics OÜ
Harjumaa

Katre Schmidt, 6747399, katre.schmidt@sol.ee

Töötukassa
12.02.2016
sidetehnik ( fonolukkude hooldaja)
MILITEC osaühing
Harjumaa

Toomas Kõuts, 56602055, info@militec.ee

Töötukassa
12.02.2016
veoautojuht ( Rootsi)
Kapalaran OÜ
Harjumaa

Anastassia Enelin Malleus, enelin@kapatrans.eu

Töötukassa
12.02.2016
raamatupidaja
AS LTH- Baas
Harjumaa

Anneli Lepik, anneli.lepik@lth-baas.com

Töötukassa
12.02.2016
autopesija
24express OÜ
Harjumaa

Erkki Eriksoo, erkki.eriksoo@gmail.com

Töötukassa
12.02.2016
C, E kategooria autojuht
Olamer OÜ
Harjumaa

Olari Murumaa, olari@kontsertlavad.ee

Töötukassa
12.02.2016
maniküürija/ küünetehnik
Aircon Arendus OÜ
Harjumaa

Pille Aasav, 56680366, pille.aasav@gmail.com

Töötukassa
12.02.2016
kaevetööline ( ehitusbrigaadis)
osaühing Petro- Elekter
Harjumaa

Aleksei Petrõkin, petroelekter@gmail.com

Töötukassa
12.02.2016
BROKK lammutusroboti operaator
Lammutusmehed OÜ
Harjumaa

Rauno, 53736966, info@lammutusmehed.ee

Töötukassa
12.02.2016
koristaja ( 0, 5 kohta)
Mööblimaja Aktsiaselts
Harjumaa

Marju Mäeots, marju@mooblimaja.ee

Töötukassa
12.02.2016
ettekandja
Ingli puudutus OÜ
Pärnumaa

Monika, paradiis@inglipuudutus.ee

Töötukassa
12.02.2016
klienditeenindaja- müügispetsialist
Studio Moderna OÜ
Harjumaa

Anna Fjodorova, anna.fjodorova@studio-moderna.com

Töötukassa
12.02.2016
kelner/ ettekandja
Unibusiness OÜ
Harjumaa

Boriss Vakarjuk, +3725077895, olematu@olematu.ee

Töötukassa
12.02.2016
kliendihaldur
REA OÜ
Harjumaa

Kirill Emelyanov, 55682322, personal@letsplay.ee

Töötukassa
12.02.2016
kokk ( asendus) Daily koolisööklas Arte Gümnaasiumis
Baltic Restaurants Estonia AS
Harjumaa

Lili Noormägi, 53002971, personal.est@balticrest.com

Töötukassa
12.02.2016
kokk Daily Lõunarestoranis Audentese Spordikeskuses
Baltic Restaurants Estonia AS
Harjumaa

Lili Noormägi, 53002971, personal.est@balticrest.com

Töötukassa
12.02.2016
hooldusjuht
osaühing MATIVESI
Pärnumaa

Matthias Eichhorst, me@mativesi.ee

Töötukassa
12.02.2016
ettekandja
Fei Long OÜ
Tartumaa

Kaily Cui, hiinakeskus@gmail.com

Töötukassa
12.02.2016
köögiabi
Fei Long OÜ
Tartumaa

Kaily Cui, hiinakeskus@gmail.com

Töötukassa
12.02.2016
klienditeenindaja ( telefoniremont ja tarvikud)
PhoneServicePoint OÜ
Harjumaa

Kheiber Shinwari, info@oandk.ee

Töötukassa
12.02.2016
keevitusroboti operaator
aktsiaselts Jalax
Järvamaa

Maris Niine, 524 9740, personal@jalax.ee

Töötukassa
12.02.2016
kohviku ja hotelli klienditeenindaja
Osaühing Reinup Reisid
Viljandimaa

Maret Reinup, maret@reinup.ee

Töötukassa
12.02.2016
kokk
Raitmer OÜ
Pärnumaa

Rait Ruul, raitruul@raitmer.ee

Töötukassa
12.02.2016
klienditeenindaja
Raitmer OÜ
Pärnumaa

Rait Ruul, raitruul@raitmer.ee

Töötukassa
12.02.2016
nõudepesija- koristaja
Raitmer OÜ
Pärnumaa

Rait Ruul, raitruul@raitmer.ee

Töötukassa
12.02.2016
abitööline
OÜ Jumbostrap
Harjumaa

Kirsti Rattasepp, kirsti@jumbostrap.com

Töötukassa
12.02.2016
üldruumide koristaja
Pärnu Lasteaed Pillerpall
Pärnumaa

Mare Silman, 4435325, info@pillerpall.parnu.ee

Töötukassa
12.02.2016
müügisekretär
OSAÜHING SE TEHNIKAKESKUS
Pärnumaa

Ove Pärtelson, ove@pmkaubamaja.ee

Töötukassa
12.02.2016
lastekaitsespetsialist
Võru Linnavalitsus
Võrumaa

Eve Breidaks, 7850921, 53076521, vlv@voru.ee

Töötukassa
12.02.2016
tellingupaigaldajad
OLIKOL OÜ
Rootsi

Oliver Kolsar, olikolou@gmail.com

Töötukassa
12.02.2016
raamatupidaja
Alpek FL OÜ
Harjumaa

Ivar Ilmjärv, ivar@alpek.ee

Töötukassa
12.02.2016
Katusetegija / Roof worker
Reforma Bemanning AB
Rootsi

Li Cederblad-Friberg, li.cederblad@reforma.se

Töötukassa
12.02.2016
puidupingitööline- laduja
Aktsiaselts Laesti
Pärnumaa

Kaido Aljaste, 5062679, kaido@laesti.ee

Töötukassa
12.02.2016
pakkimisliini operaator
Aktsiaselts Laesti
Pärnumaa

Salev Ristal, 5305340, salev@laesti.ee

Töötukassa
12.02.2016
taaraautomaadi operaator
OÜ Pandipakendi Automatiseeritud Käitlussüsteem
Valgamaa

Aleksandr, 5804 7075, tallinn@pandipak.ee

Töötukassa
12.02.2016
klienditeenindaja/ ettekandja
Osaühing Estonian Coffeehouse
Harjumaa

Paolo Moglia, paolo@topmodels.ee

Töötukassa
12.02.2016
puhastusteenindaja
Cleanpro OÜ
Tartumaa

Taimi Lill, 53284500, taimi@cleanpro.ee

Töötukassa
12.02.2016
koristaja ( külaliskorterid)
Osaühing ROMEO FAMILY
Harjumaa

Jelena Leit, jelena@romeofamily.ee

Töötukassa
12.02.2016
ärikliendi konsultant
AS Äripäev
Harjumaa

Merlin Jänes, 6670042, konkurss@aripaev.ee

Töötukassa
12.02.2016
veoauto lukksepp
Saurusservis OÜ
Tartumaa

Paavo Pärnakivi, 5055614, info@saurusservis.ee

Töötukassa
12.02.2016
kokk
OÜ Postimaja Söögituba
Harjumaa

Matti Raudsepp, 5539575, postituba@hot.ee

Töötukassa
12.02.2016
masinist kaubanduskeskuses
AS ISS Eesti
Tartumaa

ISS EESTI AS, 7 314 370, louna@ee.issworld.com

Töötukassa
12.02.2016
müüja
Õlleköök OÜ
Harjumaa

Joonas Maanurm, drinkshop.viimsi@gmail.com

Töötukassa
12.02.2016