Ava lehe mobiilne versioon

Kuulutuste tahvel

Iga 4,7 minuti järel leiab üks inimene endale CV-Online'i kaudu töö

Vaata töökuulutust

Iga 4,7 minuti järel leiab üks inimene endale CV-Online'i kaudu töö

Vaata töökuulutust

Pakun tööd

Pealkiri ja nimi Asukoht ja kontakt Sisestatud
ketrustööline
osaühing Aade Lõng
Harjumaa

Raiko Molok, 58680600

Töötukassa
20.08.2017
ТРЕБУЕТСЯ ПРОДАВЕЦ В КИОСК ( КРУГЛОСУТОЧНЫЙ)
Kuldne Börs
Üle terve maailma

Linnakiosk 24H

Kuldne Börs
20.08.2017
pakendaja- komplekteerija
AS EUROLEIB
Järvamaa

Kersti Luisk, 385 0648, kersti@martapagar.ee

Töötukassa
20.07.2017
hooldustöötaja
Tartu Hooldekodu
Tartumaa

Astrid Kütt, 5073877, hooldekodu@raad.tartu.ee

Töötukassa
20.07.2017
ettekandja, baarmen
Hotel Regent Tallinn OÜ
Harjumaa

Kirke Künnapas, +37256947457, info@regenthotel.ee

Töötukassa
20.07.2017
pesupesija
Osaühing Pesulux
Ida-Virumaa

Natalja, 56928812, pesulux@gmail.com

Töötukassa
20.07.2017
öökarjaku asendaja
Osaühing Hummuli Agro
Üle terve maailma

Heli Sadam, 53453950, heli.sadam@agron.ee

Töötukassa
20.07.2017
bussijuht, mikroautobussijuht ( juhiluba D- kategooria)
Osaühing VasNa
Ida-Virumaa

Vassili Naumov, 5115434, vasna.auto@gmail.com

Töötukassa
20.07.2017
keevitaja
Aluweld OÜ
Võrumaa

Mart Raudmäe, info@aluweld.ee

Töötukassa
20.07.2017
isiklik abistaja
Egle Liebenau
Tartumaa

Egle Liebenau, 56398121, egleliebenau@gmail.com

Töötukassa
20.07.2017
bussi- ja veoauto remondilukksepp
Saku autokeskus OÜ
Harjumaa

Kaspar, +372 5822 8557, info@sakuautokeskus.ee

Töötukassa
20.07.2017
küünetehnik
E4 Bellezza OÜ
Viljandimaa

Eneli Mikiver, 58164190, e4beautysalon@gmail.com

Töötukassa
20.07.2017
juuksur
E4 Bellezza OÜ
Viljandimaa

Eneli Mikiver, 58164190, e4beautysalon@gmail.com

Töötukassa
20.07.2017
klienditeenindaja
OSAÜHING VIRMA M. T.
Lääne-Virumaa

Laura Taal, info@virma.ee

Töötukassa
20.07.2017
töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja
Merivälja Kool
Harjumaa

Kaja Laanmäe, direktor@merialg.tln.edu.ee

Töötukassa
20.07.2017
programmeerija CAD/ CAM
Osaühing AUTO- GAMMA F & F
Ida-Virumaa

Artjom Fedotov, infoag@bk.ru

Töötukassa
20.07.2017
klienditeenindaja/ laenuhaldur
Põhja- Eesti Hoiu- laenuühistu
Harjumaa

Põhja-Eest Hoiu-laenuühistu, info@eestihoius.ee

Töötukassa
20.07.2017
TÖÖD SAAB C KATEFOORIA AUTOJUHT KALLURILE
Kuldne Börs
Üle terve maailma

Kuldne Börs
22.07.2017
arborist
VDV Group OÜ
Ida-Virumaa

Denis Kolesnikov, 55659232, vdvgroup@bk.ru

Töötukassa
20.07.2017
üldehitaja
VDV Group OÜ
Ida-Virumaa

Denis Kolesnikov, 55659232, vdvgroup@bk.ru

Töötukassa
20.07.2017
kaminapuude pakkija
Firewood Production OÜ
Tartumaa

Marje Saar, 56 640 228, marje@sakkose.ee

Töötukassa
20.07.2017
juuksur- stilist
Ilustuudio Sharm OÜ
Ida-Virumaa

Grigori, 56979762, ilustuudiosharm@gmail.com

Töötukassa
20.07.2017
toiduvedaja
sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
Tartumaa

Ljubov Kruus, 7318127, ljubov.kruus@kliinikum.ee

Töötukassa
20.07.2017
küünetehnik
Ilustuudio Sharm OÜ
Ida-Virumaa

Grigori, 56979762, ilustuudiosharm@gmail.com

Töötukassa
20.07.2017
abitööline lihatööstuses
Cedelia OÜ
Tartumaa

Kaja Müürsepp, kaja@cedelia.eu

Töötukassa
20.07.2017
lihalõikaja
Cedelia OÜ
Tartumaa

Kaja Müürsepp, kaja@cedelia.eu

Töötukassa
20.07.2017
juuksur
OÜ Spontani
Tartumaa

Marita Tani, 5034882, marita.tani@gmail.com

Töötukassa
21.05.2017
C- KATEGOORIA AUTOJUHT / PUKSIIRIJUHT
Kuldne Börs
Üle terve maailma

Haabersti

Kuldne Börs
14.05.2017
tootmistööline ja operaator
JELD- WEN EESTI AS
Lääne-Virumaa

Kerli Ütsmüts, Kutsmuts@jeldwen.com

Töötukassa
20.07.2017
treial
Osaühing AUTO- GAMMA F & F
Ida-Virumaa

Artjom Fedotov, infoag@bk.ru

Töötukassa
20.07.2017
CNC treipingi operaator
Osaühing AUTO- GAMMA F & F
Ida-Virumaa

Artjom Fedotov, infoag@bk.ru

Töötukassa
20.07.2017
remondi lukksepp
Osaühing AUTO- GAMMA F & F
Ida-Virumaa

Artjom Fedotov, infoag@bk.ru

Töötukassa
20.07.2017
mootorsõidukijuhi õpetaja ( liiklusseaduse mõistes)
Viljandi Kutseõppekeskus
Üle terve maailma

Ady Anijärv, 5079412, kool@vikk.ee

Töötukassa
23.06.2017
CNC freespingi seadistaja/ operaator
LAIG Estonia OÜ
Harjumaa

tootmisjuht, 6682307, igor@laig.ee

Töötukassa
20.07.2017
kõrgehitaja
VDV Group OÜ
Ida-Virumaa

Denis Kolesnikov, 55659232, vdvgroup@bk.ru

Töötukassa
20.07.2017
CNC treipingi seadistaja/ operaator
LAIG Estonia OÜ
Harjumaa

tootmisjuht, 6682307, igor@laig.ee

Töötukassa
20.07.2017
söötja/ traktorist
osaühing Härjanurme Mõis
Jõgevamaa

Merle Kruus, 53472136, merle.kruus@harjanurmemois.ee

Töötukassa
21.04.2017
VILLA PAIGALDAJAID
Kuldne Börs
Üle terve maailma

Kuldne Börs
19.08.2017
kinnisvara hooldustööde teostaja
Riegler Grupp OÜ
Pärnumaa

Pirko Palu, 56620598; 4433280, info@koristaja.ee

Töötukassa
19.07.2017
nõudepesija
Pool Võitu OÜ
Tartumaa

Merike Remmelkoor, merike@vilde.ee

Töötukassa
19.08.2017
lukksepp- keevitaja
Optiman Ehitus OÜ
Tartumaa

Valeri Tuopi, valeri@optiman.ee

Töötukassa
19.08.2017
Laste massöör
Imiku massaaži ja võimlemise stuudio
Harjumaa / Tallinn

vorobjova.darja@gmail.com

Darja Vorobjova
19.08.2017
müüja
OÜ INCASSOR
Valgamaa

Janek Kirjutaja, 5044553, valga@incassor24.ee

Töötukassa
20.05.2017
niitja/ trimmerdaja
HKP OÜ
Harjumaa

Andry Piiroja, 5641800, info@hkp.ee

Töötukassa
19.07.2017
heakorratööline ( Saue vallas)
HKP OÜ
Harjumaa

Andry Piiroja, 5641800, andry@hkp.ee

Töötukassa
19.07.2017
masinaehituse meister
osaühing Kruviks
Harjumaa

Vladimir Kozõrev, 5289756, info@kruviks.ee

Töötukassa
19.07.2017
toateenindaja
Noorus OÜ
Ida-Virumaa

Marina Zujeva, 53094283, toman@noorusspahotel.com

Töötukassa
18.06.2017
nõudepesija- saalitöötaja
Select Service Partner Eesti Aktsiaselts
Harjumaa

Pille Villemson, pille@sspar.ee

Töötukassa
19.07.2017
vormiriiete viimistleja- komplekteerija
aktsiaselts Saarmas
Harjumaa

Maie Rägastik, 53414950, maie@saarmas.ee

Töötukassa
18.06.2017
köögitööline
sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
Tartumaa

Taavi Torga, 7318120, taavi.torga@kliinikum.ee

Töötukassa
15.06.2017