CV-de kartoteegid - tööotsijate ametid - Teenindus - juht (teenindus) - tulemused

Otsing
Lahtrist

CV-de otsingu tulemus

Kokku kuvamiseks 774 CV-d. Näidatud 1-10.
NB! CV-d esitatakse uuendamise järjekorras.

Otsing otsib vasteid ka automaatsetest tõlgetest ja sellepärast ei pruugi leitud sõna punaseks märgitud olla!

Näita CV-d eesmärkidega: NB! CV-sid näidatakse koos eesmärkidega!
Konto / kood Lühidalt kandidaadi kohta
Kood: 5056127
Inglisekeelne CV
Vanus: 27
Sugu: Naine
Varasemad ametid: IT spetsialist, giid, juht (elektroonika/telekom.), juht (kaubandus), klienditeenindaja

Tutvustus ja eesmärgid
Bachelor of Tourism Business, target-oriented, flexible, quick learning, polite. Looking for CUSTOMER SUPPORT MANAGER position.
Uuendatud: 23.10.2017

Vaata CV-d

Kood: 2519709 Vanus: 43
Sugu: Naine
Varasemad ametid: Telemarketingi grupijuht, juht (teenindus), kassapidaja, klienditeenindaja, müüja, teeninduskonsultant

Tutvustus ja eesmärgid
Uuendatud: 22.10.2017

Vaata CV-d

Kood: 2263695 Vanus: 53
Sugu: Naine
Varasemad ametid: juht (elektroonika/telekom.), juht (kindlustus), juht (teenindus), müügikonsultant (elektroonika/telekom.)

Tutvustus ja eesmärgid
Oman müügi-ja teenindusvaldkonnas pikaajalisi kogemusi inimeste juhtimises, Samuti olen suure kogemusega müügikoolitaja. Ootan uusi põnevaid väljakutseid inimeste juhtimises või koolitusvaldkonnas, kus saaks oma oskusi rakendada.
Uuendatud: 21.10.2017

Vaata CV-d

Kood: 3731453 Vanus: 34
Sugu: Naine
Varasemad ametid: Kvaliteedijuht, Personalispetsialist, juht (teenindus), keelte õpetaja, klienditeenindaja

Tutvustus ja eesmärgid
Minu eesmärk on arendada personalijuhtimise ja personalitöö valdkonnas. Mina olen huvitatud personalispetsialisti ametikohas rahvusvahelises ettevõttes, kus mina saaksin rakendada oma keelte ning klienditeenindajate juhendaja oskusi.
Uuendatud: 21.10.2017

Vaata CV-d

Kood: 2162243 Vanus: 40
Sugu: Mees
Varasemad ametid: baari abiline, kelner, baarmen, klienditeenindaja, juht (teenindus), klienditeenindaja, loominguline töötaja

Tutvustus ja eesmärgid
Uuendatud: 20.10.2017

Vaata CV-d

Kood: 2305296 Vanus: 34
Sugu: Mees
Varasemad ametid: Ostu- ja müügijuht, diagnostik, Töökoja juhataja, Varustaja/ostujuht/diagnostik, müügikonsultant (kaubandus)

Tutvustus ja eesmärgid
Olen huvitatuv vaheldusrikkast juhtivast ametikohast väksemas või keskmise suurusega kodumaises või rahvusvahelises ettevõttes Olen aktiivne, hea suhtlemisoskuse- ja õppimisvõimega ning kohusetundlik.
Uuendatud: 20.10.2017

Vaata CV-d

Kood: 2131466 Vanus: 51
Sugu: Naine
Varasemad ametid: assistent (pangandus), juhataja, juht (kaubandus), kaupluse juhataja, kontorijuhataja, osakonna juhataja, praktikant, raamatukogutöötaja, sortimendijuht, tõlkija

Tutvustus ja eesmärgid
Kaaseagsed majandusalased teadmised Tartu Ülikoolist ja ESCP-EAP Europäische Wirtschaftshochschule`st (MBA). Pikaajaline meeskonnatöö ja - juhtimise kogemus. Soovin rakendada oma teadmisi ja oskusi arenevas ja arenemisvõimalust pakkuvas ettevõttes. Sobivad ametikohad kaupluse juhataja, piirkonnajuht, personalijuht, klienditeeninduse juht.
Uuendatud: 20.10.2017

Vaata CV-d

Kood: 2143535 Vanus: 36
Sugu: Naine
Varasemad ametid: Nordea Bank AB Eesti filiaali juht , Nordea Gruppi tugiteenuste üksuse juht Eestis, Teenindusjuht, finantskonsultant, juht (finants/kindlustus), juht (teenindus), kontorijuhataja, turvatöötaja

Tutvustus ja eesmärgid
Olen TTÜ sotsiaal teaduste magistri kraadiga naine, kes omab rikkalike kogemusi juhtimise vallas. Rakendades seniseid kogemusi ja teadmisi panganduse ja kõnekeskuse juhtimise valdkonnast, suudan luua ettevõttele olulisi lisaväärtusi. Ma tean, milles ma tugev olen ja millega saan hästi hakkama. Olen täpne ja enesekindel, oskan oma tegevust ja aega planeerida. Sean endale eesmärke, mida ma saavutan omaenda pingutuste läbi. Olen olnud tööl firmas, mis on läbinud suuri struktuuri ja juhtimis süsteemi muudatusi. Olen kergesti kohanev ja naudin tööd, mida teen. Inimesena olen aktiivne ja positiivne, julgen kaitsta oma seisukohti ning võtta vastutust tehtud otsuste eest. Olen väga hea pingetaluvusega.
Uuendatud: 19.10.2017

Vaata CV-d

Kood: 4549387
Inglisekeelne CV
Vanus: 34
Sugu: Mees
Varasemad ametid: helpdesk (elektroonika/telekom.), juht (IT), tugiisik (IT)

Tutvustus ja eesmärgid
Looking to find new opportunities and challenges in IT/Telecommunications/Customer Support sector. To expand own horizon and to learn more.
Uuendatud: 19.10.2017

Vaata CV-d