642
Digipöörde projektijuht
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Välisministeerium

Tööülesanded

Sinu ülesandeks on tagada Eesti välisteenistuse digipöördega seotud projektide edukas elluviimine, et võimaldada Välisministeeriumi teenuste pidev areng. Tegemist on tähtajalise töökohaga, kuni 31.12.2027.

Haridustase

rakenduskõrgharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik
  • EN, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Meie ootused Sinule:

• vähemalt esimese astme kõrgharidus (soovitavalt IT alane);
• vähemalt 3-aastane IT arendusprojektide juhtimise kogemus;
• head teadmised projektijuhtimisest, sealhulgas ressursi ja eelarve haldamise kogemus;
• kogemus agiilsete arendusmetoodikate ja -raamistikega;
• hea analüüsivõime sh. näha ette võimalikke takistusi ja neid ennetada;
• valmisolek esindada asutust erinevates sisupaneelides;
• eesti keele oskus kõrgtasemel (C1), inglise keele oskus vähemalt heal tasemel (B2);
• hea suuline ning kirjalik eneseväljendusoskus, ettevõtlikkus;
• valmisolek riigisaladuse juurdepääsu loa taotlemiseks;
• kasuks tuleb vabatahtlikuna panustamine Eesti või rahvusvahelisse julgeolekusse, meessoost isikutel ka kaitseväeteenistuse läbimine.

Omalt poolt pakume

Mida pakume:
• võimalust anda oma panus Välisministeeriumi avalike teenuste ümberkujundamisse digipöörde käigus;
• huvitavat eneseteostusvõimalust ning välissuhtluse ja diplomaatiaga seonduvaid põnevaid väljakutseid;
• laiahaardelist koostööd erinevate osapooltega nii organisatsiooni sees kui väljaspool;
• asjatundlikke ja pühendunud kolleege ning professionaalset ja toetavat meeskonda;
• 35-päevast põhipuhkust + 3 tervisepäeva; spordikompensatsiooni ja koolitusvõimalusi.

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palume saata eestikeelne CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga aadressile kandideerin@mfa.ee hiljemalt 20.05.2024. Motivatsioonikirjas palun kirjuta, mis on sinu kogemused ning tugevad küljed, mis teevad sinust parima kandidaadi ning mis on õnnestumise edutegurid selles töös. Lisainfo: Hannes Kubu, hannes.kubu@mfa.ee

Tähtaeg: 20.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Islandi väljak 1

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Töötukassa klient