316
CNC pinkide operaator
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Zircon Group OÜ

Tööülesanded

* Tööriistaterase töötlemine (treimine ja freesimine) CNC töötlemiskeskustel, sealhulgas ka karastatud materjale.
* Tunneb põhjalikult pinkide ja seadmete ehitust ning tööpõhimõtteid, detailide lõiketöötlemise režiime, lõikeinstrumente ning kasutatavate materjalide omadusi ja toodete kvaliteedile kehtestatud nõudeid.
* Töötlemisprogrammide koostamine
* Otsime nii freespingi kui ka treipingi operaatorit

Haridustase

kutseharidus keskharidusega

Nõutud keeleoskus

  • RU, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik
  • ET, kõne: B2, kiri: B2

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
* Haridustase: erialane kesk/kõrgharidus
* Keeleoskus: eesti, vene
* Oskab lugeda tehnilisi jooniseid
* Ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus

Omalt poolt pakume

* Kõrget palka kvaliteetse töö eest
* Töökogemust rahvusvaheliselt tuntud ettevõttes
* Erinevaid soodustusi ja kompensatsioone
* Arengu- ja koolitusvõimalusi
* Kollektiivset puhkust ja huvitavaid firmaüritusi

Kandideerimise info

Töökoht asub Viimsis!

Tähtaeg: 24.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Viimsi vald, Lubja küla, Ampri tee 1

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Piret Laes
+372 56903055
Zircon Group OÜ on üks juhtivatest Baltimaade peenmehaanika toodete ja rakiste valmistajatest. Zirconi peamised tooted on pressvormid plastmassist ja alumiiniumist detailide valmistamiseks ja erinevad stantsid: järjestikulised stantsid; lõike-, painde- ja vormimisstantsid ning kõvasulam – täppisstantsid. Lisaks sellele pakub Zircon ka projekteerimise, remondi ja järelhoolduse teenust, samuti saame kasutada meie masinaparki erinevate detailide stantsimiseks ja plastmassdetailide survevaluks.