44
Ehitustööline/lao abitööline/majahoidja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Aktsiaselts Moduator

Tööülesanded

Ehitustööd (sise- ja välistööd);
majandustööd ja kaupade laadimised, kaupade paigutamine, pakkimine;
kaupade kaupade pakkimise ja kaupade lähetamise või ka kaupade tellimise õigeaegseks korraldamiseks (vajadusel laotööd meeskonnatööna);
vastavalt etteantud ulatusele kaupade eripärade ja tähistussüsteemi õppimine, kataloogitööd.

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
üldoskused kõikidel ehitustööde operatsioonidel (puidutöö, metallitöö, plaatimised jne).
Kasuks tuleb eelnev ehitus või tehnikaalane haridus või kogemus;
projektide lugemise oskus ja iseseisva töö võimekus;
meeskonnatööle avatus ja ettevõtte huvide eest seismine;
eeldatav on iseseisev õppimisvõimekus, organiseerimisoskus; suhtlemisoskus ja pingetaluvus;
B-kategooria autojuhtumise oskus.

Omalt poolt pakume

Huvitavat, arendavat pikaajalist tööd;
kohapealset lisaväljaõpet tehnilistes küsimustes;
sõbralikke kaastöötajaid, kes saavad olla toeks tehniliste küsimuste lahendamisel;
pidevat enesetäiendamise ja õppimise võimalust, lao töötajaks arenemist;
suve ja talvepuhkust.

Kandideerimise info

Tähtaeg: 04.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Jõgevamaa, Eesti
    Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Võhmanõmme küla, Lustivere tee 12

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Aivar Kollo
5034731
AS MODUATOR on tehniliste spetsialiseeritusega varustusfirma, kelle põhiline missioon on tagada erinevate tööstus-, metsandus-, põllumajanduse- ja transpordi firmade hooldusteenistuste ning tehnikakaupade kaupluste varustamine remondiks vajalike tööstustarvikutega Eestis ja Baltikumis. Kaubamärkide TIMKEN, KOYO, NKE, Corteco, Wippermann, FKL, PFI, GATES, PIX esindaja Eestis. vaata : www.moduator.ee ; Web-tellimiskeskus

Ettevõtte kodulehthttps://moduator.ee/