2669
Silmani Elekter AS
Müügiassistent-Klienditeenindaja

Tööülesanded

  • klientide teenindamine näidistesaalis ning telefoni ja meili teel
  • müügipakkumiste ja arvete koostamine
  • kaupade tellimine
  • osalemine messidel, seminaridel jms.

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea eesti keel
  • hea suhtlemisoskus
  • korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus

Kasuks tuleb

töö eeldab mõningast tehnilist taipu

Omalt poolt pakume

  • huvitavat tööd meeldivas kollektiivis
  • väljaõpet ja professionaalset arenemisvõimalust
  • konkurentsivõimelist palka
Monthly gross salaryGross/moFrom  € 1200

Location

    Tallinn, Harjumaa, Estonia

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  Estonian
Contact person
Personali Osakond
6711226
AS Silmani Elekter on elektrimaterjalide ja valgustite maaletooja ning projekti- ja hulgimüügi firma. Tegutsedes aastast 1992 oleme välja kujundanud laia valiku Saksa, Itaalia, Hispaania, Rootsi, Taani jt. Euroopa maade tootjate kaubamärkidest ja toodetest. Peakontor ja -ladu asuvad Tallinnas, osakonnad Tartus ja Riias. Turgudeks on peamiselt Eesti, välisturgudest Läti, Leedu ja Soome. Klientideks on elektritööde ja ehitusfirmad, elektrimaterjalide hulgifirmad, ehitusmaterjalide kauplused, projektimüügi kliendid, aga ka arhitektid, sisekujundajad ja elektriprojekteerijad. Hetkel töötab meie meeskonnas 37 positiivset ja energilist inimest.

Company websitehttp://www.silman.ee

Similar job ads:

Soome turu müügijuht
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn

Deadline: 22.05.2024
Müügi- ja turundusassistent
Tallinn

Deadline: 31.05.2024
Komplekteerija
Aero Motors OÜ
Tallinn
€ 1300
Deadline: 21.05.2024