134
Kokk
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Kuuma köögi kokk

Tööandja nimi

Osaühing Usin-TR

Tööülesanded

Otsime täiskoormusega kuuma köögi kokka, kellele pakume stabiilset tööd aastaringselt.

Tööülesanded: Kuuma toidu suurtes kogustes valmistamine näiteks: supid, erinevad panniroad, kastmed, lihatoidud jms.

Töökoht asub Keilas.

Haridustase

kutseharidus ilma keskhariduseta

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2
  • RU, kõne: B1, kiri: B1

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
Eelnev töökogemus kokana.
Kohusetundlikkus.
Koostöövalmidus.
Vahetustega töö sobivus.

Omalt poolt pakume

Kaasaegseid töötingimusi;
tasuta päevast toitlustamist;
ettevõtte soodustusi;
püsivat töösuhet;
väljaõpet firma spetsiifikale vastavalt;
sporditoetus Stebby keskkonnas.

Kandideerimise info

Kui Sul on varasem töökogemus kokana või vastav väljaõpe, oled töökas, positiivne ning huvitatud liitumisest meie kollektiiviga, siis võta ühendust!

Tähtaeg: 17.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
You can find average salaries for this postition at palgad.ee.

Location

    Keila, Harjumaa, Estonia
    Harju maakond, Keila linn, Tehase tn 1

Time of work

  • Full-time
  • Full-time with shifts
Contact person
Irina Opmann
+372 5332 4472
Usin-TR OÜ tootevalikust leiab erinevaid salateid, toorsalateid, suupisteid, valmistoitu ja suurepäraseid pagari- ja kondiitritooteid. Meie köögi teeb eriliseks fakt, et valmivatele toitudele ei lisata täiendavalt sünteetilisi säilitusaineid. Toidu valmistamiseks kasutame ainult parimat toorainet, sest valmistoote kvaliteet on meile äärmiselt oluline. Kõik meie suurepärased toidud valmivad kodusel viisil meie oma töötajate usinate käte abil.

Company websitehttp://www.usin.ee

Similar job ads:

Müüja - laotöötaja Kristiine JYSK (koormus 0,75)
JYSK Linnen`n Furniture OÜ
Tallinn
€ 967 – 967
Deadline: 30.05.2024
Naistemaailma teenindaja
Kaubamaja AS
Tallinn

Deadline: 31.05.2024
Klienditeenindaja Balti Jaama turu FreshFruit müügiletis (mai-sept lõpp)
Tasuja Talu / Freshfruit.ee
Tallinn
€ 1200 – 1600
Deadline: 26.05.2024